Skip to main content
  • Specialist in
    opklapbedden & bedkasten
  • Boxspring & matrassen
    Nederlands fabricaat
  • Prachtige showroom
    in Schijndel (45 minuten van Utrecht)
  • Bezorging- & montageservice NL & BE
    Kosteloos afvoeren oude matras

Goed ventilerend hoofdkussen

De Airpillow van Temprakon

Niet alleen bij zomerse temperaturen is het fijn om lekker te slapen. De Airpillow van Temprakon heeft de eigenschappen die hier zeker aan bij kunnen dragen. Luchtcirculatie en een temperatuur regulerende hoes zorgen voor een comfortabel ligcomfort. Het kussen bestaat uit een kern van memoryfoam (traagschuim) De goede ventilatie komt uit de ventilatiekanalen die in de kern aangebracht zijn. Dit is duidelijk voelbaar!

 

Tijk van Outlast®

Outlast® bestaat uit miljoenen microthermische capsules die verwerkt zijn tot een doek. Uit onderzoek blijkt dat 1000 capsules dezelfde grootte hebben als één speldenknop.

Hoe het werkt

Het lichaam geeft overtollige warmte af aan de microcapsules, deze slaan de warmte op totdat de lichaamstemperatuur daalt en het lichaam aangeeft de warmte weer nodig te hebben. Op dat moment geven de capsules de warmte weer terug aan het lichaam. Op deze manier vermindert het Outlast® dekbed temperatuurschommelingen en vochtigheidsveranderingen rond het lichaam.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=uca1wDS2-aU]

Leave a Reply